"Życie jest piękne, gdy żyć się umie...
Gdy jedno serce drugie rozumie"

Message

"ARKADIA" to sala bankietowa zajmująca się organizacją wesel oraz innych przyjęć okolicznościowych. Gwarantujemy wysoki poziom przygotowania oraz obsługi imprez który zapewniamy dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu w każde powierzone nam przedsięwzięcie. Nasza sala znajduje się w Piotrkowie Trybunalskim w bardzo atrakcyjnej, spokojnej i pełnej zieleni części miasta przy ulicy Franciszka Żwirki 8, w pobliżu parku i stadionu miejskiego.

Doskonale rozumiemy, że ślub i wesele to czas szczęścia i radości, które pozostaje w pamięci do końca życia. Dlatego też nie szczędzimy czasu i starań na perfekcyjne przygotowanie przyjęcia, które sobie Państwo wymarzyli, tak aby pozostało ono w Waszych wspomnieniach przez długie długie lata.

Zespół kucharzy i menadżerów to grupa perfekcjonistów kochających praktyczność i estetykę. Dbają o każdy szczegół, zdejmując z Młodej Pary ciężar organizacji wesela, a każda impreza kończy się dużym sukcesem. Zapraszamy do zapoznania się z galeriami zdjęć oraz naszą ofertą.